Teksty z onetu i innych głupich portali

Tutaj rozmawiamy na wszelkie tematy nie związane z fanfikami i opowiadaniami.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Re: Teksty z onetu i innych głupich portali

Postautor: Skorpion » 17 lis 2019, 18:57

IKS DE
Nie... Zacznę od początku. W Survivor pojawił się temat molestowania. Generalnie sytuacja wyglądała tak, że jeden facet był strasznie dotykalski i pewna uczestniczka powiedziała, że jej się to nie podoba no a on dalej. Ważniejsze, że wybuchła drama broniący faceta vs broniący kobiety. I tylko czekałem, normalnie wiedziałem, że prędzej czy później pojawi się najlepszy argument świata:
rozumiem że tak samo cię oburza jak to dziewczyny siadają koło niego cos mu gadają i Eleine mu kładzie reke na udzie i go tam dotyka nie? :D nie? a no tak bo to kobietaaaa. Facet dotyka kobiete = szok niedowierzanie gwałt molestowanie. Kobieta robi to samo facetowi = łeeee to przecież kobieta to ona może. To się dopiero nazywa hipokryzja
XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 17 lis 2019, 19:16

Typowy whataboutism. Istnieją faceci molestowani przez baby, więc po co głupie hehe loszki narzekają, że jakiś facet chce je zmacać? Nosz kurwa. Istnieje problem, trzeba walczyć z problemem, a nie że "buuuu, my też mamy źle, niech inni też mają jeszcze gorzej!"
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 17 lis 2019, 19:21

Dokładnie ten sam tekst się pojawia, gdy się mówi o przemocy w rodzinie. Zawsze.
Shoot first. Think never.

Wróć do „Hydepark”