Daredevil Character Meme

Tutaj wrzucamy nasze memy.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Daredevil Character Meme

Postautor: RedHatMeg » 17 maja 2015, 16:40

Character meme
Polecenie brzmi: „Wybierz dwanaście postaci fikcyjnych dowolną metodą, następnie odpowiedz na pytania.”
Fandom: Daredevil
Postacie:
1.Matt Murdock
2.Foggy Nelson
3.Karen Page
4.Ben Urich
5.Wilson Fisk
6.Wesley
7.Stick
8.Ksiądz Lantom
9.Jack Murdock
10.Claire Temple
11.Władimir
12.Anatolij
Pytania:
1)Kto byłby lepszym profesorem uniwersyteckim: 6 (Wesley) czy 11 (Władimir)?
Władimir nie ma wyższego wykształcenia (przynajmniej tak sądzę), więc obstawiam, że Wesley byłby lepszym profesorem. Uczyłby psychologii.
2)Czy uważasz 2 (Foggy) za seksownego? Jak seksownego?
Foggy nie jest seksowny… ale nadrabia osobowością. Serio, posłuchajcie go, a zobaczycie, dlaczego kobiety na niego lecą.
3) 12 (Anatolij) wysyła 8 (ksiądz Lantom) na misję. Co to za zadanie i czy się powodzi?
Wiecie co, poddaję się. Ni cholery nie mogę wymyśleć, czego chciałby (martwy) członek ruskiej mafii od katolickiego księdza.
4) Jaka jest, lub byłaby, ulubiona książka 9 (Jack)?
Ulubiona książka Jacka Murdocka? Nie wydaje mi się, aby to był facet, który czyta książki. Ale podejrzewam, że czytałby Mattowi „Serię Niefortunnych Zdarzeń” i obaj by się wciągnęli.
5) Czy więcej sensu miałoby złożenie hołdu lennego 2 (Foggy) przez 6 (Wesley), czy na odwrót?
Tak obiektywnie, to złożenie Wesleyowi hołdu lennego przez Foggy’ego ma więcej sensu… ale Foggy i tak by tego nie zrobił, bo a) nie uznaję feudalizmu, i b) Wesley to dupek.
6) Z jakiegoś powodu 5 (Fisk) szuka współlokatora. Czy powinien zamieszkać w jednym mieszkaniu z 9 (Jack), czy raczej z 10 (Claire)?
WTF?!Okej, Jack nie żyje, a Claire tak… Ale wiecie, to by było nawet ciekawe. Claire i Fisk mieszkający razem i Claire byłaby szpiegiem Matta (jej pomysł) i czasem składająca ich obu do kupy (choć oddzielnie).
7) 2 [Foggy], 7 [Stick] i 12 [Anatolij] jedzą razem kolację. W jakim miejscu i o czym rozmawiają?
(Anatolij jest już martwy, ale przyjmijmy, że przylatuje jego duch.)W chińskiej knajpie. W pewnym momencie Foggy i Stick zaczynają gadać o Matcie.
8) 3 [Karen] wyzywa 10 [Claire] na pojedynek. Co się dalej dzieje?
O, kurde, dwa love interesty w serialu się pojedynkują.Hm… na początku pojedynkowałyby się na picie alkoholu, a upojenie sprawiłoby, że by się zaczęły bratać. W końcu obie zasnęłyby na podłodze, aby następnego ranka leczyć kaca.
9) Jeśli 1 [Matt] ukradłby największy skarb 8 [Ksiądz Lantom], jak by go odzyskał(a)?
„Matthew, oddaj to, proszę. Na miłość boską, jesteś prawnikiem.”
11)Jakiego narzędzia fabularnego użyłbyś/użyłabyś, aby skłonić 4 [Ben] i 1[Matt] do współpracy?
W serialu już współpracują, więc przyjmijmy, że tym narzędziem fabularnym jest przestępczość i korupcja w Hell’s Kitchen, okej?
12) Gdyby 7 [Stick] wpadłby do Ciebie na weekend, jak byście się dogadywali?
Na pewno wcale byśmy się nie dogadywali, bo Stick jest wredny. Podejrzewam, że byśmy się nawzajem unikali do końca jego wizyty u mnie.
13) Jeśli mogłabyś kazać 3 [Karen] wykonać dla Ciebie jedno dowolne zadanie lub usługę, to co by to było?
Obiad z pracownikami „Nelson & Murdock”.
14) Czy ktoś, kogo znasz przypomina 11 (Władimir)?
Nie znam żadnych byłych Sybiraków, zajmujących się przewozem narkotyków w taksówkach, sorry.
16) Co mógłby krzyczeć 10 (Claire) nacierając podczas bitwy?
„Nie wstawaj, bo szwy się porwą!” (Tylko to mi przyszło do głowy)
17) Gdybyś miał(a) wybrać piosenkę reprezentującą 8 [Ksiądz Lantom], jaka by to była?
„Let it be” Beatlesów.
18) 1 [Matt], 6 [Wesley] i 11 [Władimir] jedzą dim sum w chińskiej restauracji. Został tylko jeden naleśnik ze szczypiorkiem i wszyscy sięgają po niego w tej samej chwili. Kto go zje?
Matt, zdecydowanie Matt. Zrobi kilka przewrotek i przeparkouruje przez restaurację, chrupiąc naleśnika.
19) Jaki tekst na podryw mógłby zadziałać, gdyby 2 [Foggy] powiedział go do 10 [Claire]?
O, a to ciekawe…„Wiesz, jestem najlepszym kumplem Daredevila i istnieje spore prawdopodobieństwo, że mnie pewnego dnia zaatakują, żeby go dopaść. Czy jak już się to stanie, zechcesz mnie pozszywać?”
20) Gdyby 5 [Fisk] miał być aresztowany, jaki najprawdopodobniej byłby zarzut?
No nie wiem, czy bycie bossem mafii to wystarczający zarzut?
21) Największy sekret 6 [Wesley]?
Jest dobry w „Mario Cart”.
22) Gdybyś miał(a) przejść nocą przez niebezpieczną okolicę, czułabyś się bezpieczniej w towarzystwie 7 [Stick] czy 8 [Ksiądz Lantom]?
Niby Stick zna sztuki walki, a ksiądz Lantom nie, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że nasz niewidomy mistrz by mnie zostawił na pastwę losu, gdyby doszło co do czego… No i w sumie nikt nigdy nie powiedział, że ksiądz Lanotm nie umie walczyć.Jednak biorę Sticka. Może chęć pobicia paru gości sprawi, że zostanie i mnie obroni.
23) 1 (Matt) i 9 (Jack) niechętnie łączą siły w celu uratowania świata przed zagrożeniem stanowionym przez złowieszczą tajną organizację 4-ki (Ben). 11 (Władimir) oferuje im pomoc, jednak potem okazuje się, że w rzeczywistości jest szpiegiem 4 (Ben). W międzyczasie 4 (Ben) porwał 12 (Anatolij), aby zmusić ich do poddania się. Za mądrą radą 5 (Fisk) odnajdują 3 (Karen), który daje im to, czego potrzebują do ukończenia zadania. Jaki tytuł dał(a)byś temu fikowi?

„Same As It Never Was”. To by była przygoda w innym wymiarze.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Pobe
amator
Kontaktowanie:

Re: Daredevil Character Meme

Postautor: Pobe » 05 lip 2015, 00:12

Zrobiłem to meme razem z Meg, fioletowe wtrącenia moje.

Character meme 2
Wymień 12 postaci z dowolnego medium (za wyjątkiem OC) i odpowiedz na pytania
1.Matt Murdock
2.Foggy Nelson
3.Karen Page
4.Ben Urich
5.Wilson Fisk
6.Wesley
7.Stick
8.Madame Gao
9.Jack Murdock
10.Claire Temple
11.Władimir
12.Anatolij

1.Jakie byłyby Twoje odczucia, gdyby 7(Stick)/8(Madame Gao) było w kanonie?
Pasują do siebie. Geriatryczno-manipulatorski pairing roku.
I ship it.

2.Co by się stało, gdyby 12(Anatolij) zrobił dziecko 8 (Madame Gao) (albo w drugą stronę, jeśli miałoby to więcej sensu)?
Znałoby rosyjski i chiński, i było spadkobiercą ⅖ imperium Fiska. (Przy okazji wujek Władimir boi się mamusi).
Starsze panie też mają potrzeby, nie?

3.Czy 2 (Foggy) i 6 (Wesley) tworzyliby dobrą parę?
Nie wiem. Wyobrażam ich sobie stojących z boku, kiedy Daredevil i Kingpin się tłuką, i Wesley nawiązuje z Foggy’m niezręczną (jednostronnie, ze strony Foggy’ego) konwersację o pogodzie.
Nie, bo nie wiedzieliby kto ma dominować w związku.

4.5(Fisk)/9(Jack) czy 5(Fisk)/10(Claire)?
Matko, to takie dziwne… JACK JEST MARTWY, CLAIRE MA DOŚĆ FACETÓW LUBIĄCYCH NIEBEZPIECZEŃSTWO, A FISK MA DZIEWCZYNĘ!
Ale przecież Fisk jest bardzo bezpieczny. To jego współpracownicy mają problem z jego dziewczynami. Ogólnie dziwna impreza.

5.Co by się stało, gdyby 7(Stick) natknął się na 2(Foggy’ego) i 12 (Anatolija) uprawiających seks?
Pewnie by się tylko uśmeichnął pod nosem. A potem powiedział Mattowi, bo uznałby to za śmieszne.
Pewnie stwierdziłby, że musi załatwić sobie nowe dragi, bo te stare są za bardzo popierdolone.
Stary, Spartanie nie używają dragów!
On by wtedy zaczął.

6.Napisz streszczenie potencjalnego ff 3(Karen Paige)/10(Claire Temple)
“Karen i Claire zaczynają narzekac na Matta i po kilku głębszych dochodzą do wniosku, że są bi.”
Ale mamy się powstrzymać od takich typowych sztamp, że „Coś tam próbowałam na studiach”?

7.Zaproponuj tytuł dla fika typu hurt/comfort 7(Stick)/12(Anatolij).
„Przestań się mazać. Chłopaki nie płaczą…”
Nie mam nic lepszego, od tego, co zaproponowałeś.

8.Jakiego narzędzia literackiego/wątku fabularnego użyłabyś, aby 4(Ben) rozdziewiczył 1(Matt)?
Dajesz, Ben!Ben rozdziewicza Matta… w kwestii pisania poprawną angielszczyzną, bo Matt zrobił kilka literówek w formularzu rachunkowym.
Ale ty dziwnie piszesz litrówek ;-)

9.Co 7 (Stick) mógłby krzyczeć szczytując?
Stick nie potrzebuje orgazmu.(Stick jest orgazmem.) Jest potomkiem Spartan. Fuck, yeah!
A tak na serio… „Stick it up!”

10.Gdybyś pisała songfika o 3(Karen), jaką piosenkę byś wybrała?
“Roar” Katy Perry.
„Wrecking Ball” Miley Cyrus

11.Jeśli napisałabyś fika 1(Matt)/6(Wesley)/12(Anatolij), jakie byłyby ostrzeżenia?
Nie wiem. Rozpierducha?
Analna rozpierducha?
Myślę, że Anatolij by się rzucił na Matta, a Wesley stał z boku i żarł popcorn.
To jednak zwykła. Też może być.

12.Dobra strategia podrywu dla 10(Claire) do użycia na 2(Foggy)?
“Skosztowałam jednego avocado. Mam ochotę na następne. A ty jesteś na pewno słodszy.”
Mogłoby to przejść. Nie mam żadnego doświadczenia w podrywaniu facetów…

13.Jaki jest najbardziej skrywany fetysz 6 (Wesley’a)?
Łysole.
On z pewnością lubi coś dziwnego. Jest zbyt perfekcyjny w wyglądzie. Tentacle Hentai na facetach?
Też pomyślałam, że musi być jakimś perversem!

14.Czy 11(Władimir) poszedłby do łóżka z 9(Jack)? Na trzeźwo czy po pijaku?
Obaj są dawno martwi. Nie potrzebują cielesnych przyjemności. A nawet gdyby żyli i obaj byli gejami, nie sądzę, aby Jack Murdock ładował się do łóżka z gościem, który obił mordę Matty’emu.
What she said.

15.Jeśli 3(Karen) i 7(Stick) byliby parą, kto (najczęściej) byłby na górze?
THIS IS SPARTA!!! (Stick)
What he said.

16."1 i 9 tworzą szczęśliwy związek, dopóki 9 nie odchodzi nagle do 4. 1 ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z 11 i krótki, nieszczęśliwy romans z 12. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie 5, odnajduje prawdziwą miłość w osobie 3." Jak zatytułowałabyś tego fika? Wymień trzy osoby, które mogłyby to Twoim zdaniem przeczytać."
Matt i Jack tworzą szczęśliwy związek, dopóki Jack nie odchodzi nagle do Bena. Matt ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z Władimirem i krótki, nieszczęśliwy romans z Anatolijem. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie Fiska, odnajduje prawdziwą miłość w osobie Karen."
“Czy te historię przestaną być w końcu głupie?!” a nover by RedHatMeg.
„Głupie teksty z generatora”. Dla ludzi tworzących generatory, żeby je poprawili.
Critical hits admirer.

Wróć do „Meme”