Teksty Autorskie i Fanfiction - Inne

Katalog wszystkich tekstów na forum.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Teksty Autorskie i Fanfiction - Inne

Postautor: Zwierz Hienisty » 22 sie 2011, 21:16

TEKSTY AUTORSKIE
"Wszechświat ISETu - lista ras" (autor: Vampircia)

FANFICTION
"[Fik forumowy] Klątwa Zenona" (16+, autor: RedHatMeg, ostrzeżenia: Może się okazać, że kogoś obrażę, choć nie miałam takiego zamiaru. No i niektórzy mogą uznać, że są OOC, bo coś mi umknęło w ich charakterach.)
Dawno, dawno temu Nikomach z Elei napisał pierwszy w historii fanfik (a takze pierwszy w historii marny yaojec), za co został ukarany przez kapłana-czarnoksiężnika Zenona. Wiele stuleci później, podczas pierwszego zlotu Polskiej Bazy Fanfiction, Nikomach porywa kilku forumowiczów do innego świata, gdzie muszą zdobyć kilka artefaktów, aby pokonać Nikomacha i wrócić do domu.

"Złap mnie jeśli..." (13+, autor: kociara81 i Astroni, fandom: Charyzjusz Chakier, znajomość fandomu: Wskazana (do tego wypada tez znać podstawowe pojęcia i zagadnienia z świata informatyki), status: niedokończone)
Kontynuacja wątku z „Raczej nie” i i fanfika Astroni „Zgrzytanie”. Powyższy tekst jest idealnym przykładem rekurencji, gdyż jest to fanfik do... fanfika. Zanim ruszycie ten tekst należny przeczytać notki Charyzjusza Chakiera w kolejności: "Rzężenie", "Charczenie", "Psioczenie", "Mruczenie", "Wycie", "Rycie", "Walenie", "Milczenie", "Hihot", "Do śmiechu" i "Raczej nie". Po tym należy przeczytać fanfik „Zgrzytanie”. Po tej lekturze możecie bez problemu zrozumieć ten tekst.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2014, 15:43 przez Zwierz Hienisty, łącznie zmieniany 5 razy.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Wróć do „Spis treści”