Pomysły na scenariusze by Fanfik

Tutaj spuszczamy kupę i odpadki.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Fanfik
amator
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2017, 13:27

Pomysły na scenariusze by Fanfik

Postautor: Fanfik » 09 mar 2017, 13:37

Co myślicie o czymś takim? Nowatorskie czy odgrzewane?

Rywalizacja

Dwóch psychopatów ma manię rywalizacji ze sobą. Prześcigają się w najwymyślniejszych morderstwach. Są one do siebie tak podobne, że policja myśli, że sprawcą jest 1 człowiek, a nie 2 różnych. Agent prowadzący śledztwo nie wytrzymuje psychicznie i odchodzi z policji. Nikt inny nie chce się podjąć śledztwa. Zawiedzeni psychopaci porywają policjanta i jego żonę. Ma rozstrzygnąć rywalizację między nimi jeśli chce, aby żona przeżyła. Zasady są takie, że dokonują serii morderstw, a on musi w jak najszybszym czasie domyślić się kto i w jaki sposób zostanie zabity następny. Mierzą mu czas stoperem. Psychopata, który będzie miał dłuższy czas, wygrywa. Gdy policjant się buntuje, wrabiają go w te wszystkie morderstwa i policjant idzie siedzieć. Oni zaczynają nową serię morderstw. Policjant ma bardzo mało czasu aby uciec z więzienia, powstrzymać ich i oczyścić się z zarzutów.

Awatar użytkownika
kociara81
moderator
Posty: 358
Rejestracja: 17 lut 2012, 22:32
Lokalizacja: Carrotus
Kontaktowanie:

Re: Pomysły na scenariusze by Fanfik

Postautor: kociara81 » 09 mar 2017, 15:49

Niestety, ale ten tekst łamię Regulamin umieszczania prac na forum.

Otóż by móc dodawać swoje prace, musisz minimum napisać trzy posty. Jest tu dużo różnych ciekawych fanfików, jak i autorskich dzieł co z chęcią docenią co nieco krytyki jak i samo ich przeczytanie.

Jako inny detal co trza spełnić (a ten tekst tego i też nie posiada), nawet gdybyś miał te 3 posty, to ten twój twór nie posiada wymaganego opisu, który przykład, co i jak i z czym się to je, znajduję się w Regulamin umieszczania prac na forum. Jest to informacja jak i dla Bibliotekarzy, jak i dla osoby czytający tekst o tym czego może po tekście się potencjalnie spodziewać (np. jaki fandom, czy nie występują jakieś dość kontrowersyjne i nietypowe elementy (np. slash, mpreg lub jakieś dziwne fetysze seksualne itd), jaki fandom i jak trza go znać by dana osoba mogła zrozumieć tekst itd).


Jak i sam temat jest w nieodpowiednim dziale. I do tego tematyka to duplikat. Mamy już w innym dziale temat o pomysłach i wzajemnej pomocy. Może tam powinieneś/powinnaś o to zapytać?

http://www.forum.vampirciowo.pl/viewtopic.php?f=14&t=37

I na przyszłość prosiłabym naprawdę przeczytać ten regulamin ze zrozumieniem: http://www.forum.vampirciowo.pl/viewtopic.php?f=1&t=10

Mimo że chciałabym się zlitować i dać tylko takie jakby pouczenie, to tekst niestety musi wylądować w Kibielku. Regulaminy tego forum zostały ustalone przez konsultację z tutejszymi użytkownikami i niestety nie mogę nikomu zrobić wyjątku. Jakbyś chciał/chciałbyś coś zmienić w tej sprawie, to zostań tu na dłużej i podzielaj się bardziej na forum.


Wróć do „Kibelek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość