Powitanie od Broniaka :)

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Night Shade
amator

Powitanie od Broniaka :)

Postautor: Night Shade » 09 paź 2016, 16:39

Tak jak się powiedziało wczoraj, tak tez trzeba uczynić, z resztą, dobre wychowanie tego wymaga :)

Tak więc witajcie : ) Jestem Night Shade/Artur, pochodzę z fandomu Bronies. Kim są Bronies? Możecie obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=L8WfZnTyMR0

Jednakże, nie sama animacja zatrzymała mnie w tym fandomie, choć było i kilka innych fandomów, jak Beyblade, Digimony, czy nawet Uni Sonica. Ale tym co mnie tam zatrzymało były Fanfiki. Według mnie fanfikcja jest znacznie bardziej rozbudowana - choć nie zawsze przemyślana - niż oryginalne uniwersa. Cóż, ludzka kreatywność nie ma granic.
Pod wpływem fanfikcji...

I tu dochodzimy do mojego Hobby już od kilku lat - jest ich więcej, ale to mnie najbardziej absorbuje obecnie - zostałem Lektorem amatorem. W fandomie Bronies prowadzę projekt o nazwie "Biblioteka Twilight" - Twilight Sparkle, główna bohaterka serialu, była bibliotekarką, więc stad pomysł na nazwę audioteki opowiadań. Ową Audiotekę, będę chciał umieścić na tym forum :) Oczywiście podając linki do oryginalnych tekstów - tematów na pierwotnym forum - gdyż jest to jeden z wymogów uzyskanej zgody ich autorów.

Oprócz tego pływałem, jeździłem na rowerze - niestety obecny stan zdrowia niezbyt na to pozwala - oraz pływałem. Kocham komputery i informatykę. Uwielbiam animację... I chodzi mi tu bardziej o seriale animowane - niż tradycyjne anime - począwszy od tych z lat 80tych - Alvin i wiewiórki, Flinstonowie i Jetsonowie, Denis Rozrabiaka czy Inspektor Gadżet - które jednak uważam za najlepsze, aż do obecnych. Tak, Hanna Barbera i Cartoon network - w czasach jego świetności.
Kolejna moją pasją, jest uwiecznianie ponymeetów - czyli zlotów i konwentów fandomu Bronies - Chyba można więc uznać, że interesuję się montażem i obróbka wideo.

Poza tym, staram się być miła osobą, jestem idealistą, choć nie Altruistą - no cóż, parę altruistycznych czynów w przeszłości nie czyni człowieka Altruistą. Szanuję jednak tych ludzi, którzy według mnie przejawiają szczytową formę idealizmu - Jednakże, mam pewną zasadę. Staram się być w porządku dla ludzi, którzy są w porządku wobec mnie. Ale jeśli ktoś mnie np. okradnie - a zdarzyła mi się już dwukrotnie, techniczna kradzież w brew woli autora - to nie będę miał oporów przed nagrywaniem i rozpowszechnianiem utworu tej osoby, także i bez jego zgody. Swoiste "oko za oko", lecz w granicach sprawiedliwości. Nie ma lepszego wyroku, niż okraść złodzieja... Ktoś pamięta wiersz o "Januszku", który nabił muszki w butelkę, a nie chcąc ich morzyć głodem... No właśnie, jego potem także uwięził ojciec, by zrozumiał. Taka moja filozofia. Mam kilku wrogów w moim fandomie z tego powodu - uważających mnie za debila przez to - ale cóż, taki jestem. Staram się oddawać TO SAMO co sam dostałem :)

Moja Ponysona i bohaterka jednego z moich własnych opowiadań, jest bardzo podobna.

Nie wiem co jeszcze powiedzieć. Witam wszystkich serdecznie, jako nowy użytkownik tego forum.

BROHOOF... Ehem, irl to taki żółwik :)

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Re: Powitanie od Broniaka :)

Postautor: Vampircia » 09 paź 2016, 17:36

Witaj i baw się dobrze na forum. Może dzięki tobie coś się ruszy.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
pokemonka
pisarz
Kontaktowanie:

Postautor: pokemonka » 10 paź 2016, 06:49

No nareszcie jakiś brony! :D Może zmotywuje mnie to do kontynuowania mojego fika xD Witaj witaj, też jeżdżę na meety :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Night Shade
amator

Postautor: Night Shade » 10 paź 2016, 15:28

pokemonka pisze:No nareszcie jakiś brony! :D Może zmotywuje mnie to do kontynuowania mojego fika xD Witaj witaj, też jeżdżę na meety :)

A ja witam równie serdecznie, jak mniemam, jedyna tutaj Pegasis :) Jeśli będziesz 15 Października na ponymeecie w Krakowie, to możesz mnie spotkać tam :) BTW, czy to nie ty czasami współtworzyłaś to?
https://youtu.be/zBJVgkujnoI
Mogę się oczywiście mylić co do tego.

Vampircia pisze:Witaj i baw się dobrze na forum. Może dzięki tobie coś się ruszy.

Dziękuje serdecznie : )

Awatar użytkownika
pokemonka
pisarz
Kontaktowanie:

Postautor: pokemonka » 10 paź 2016, 20:36

Night Shade pisze:
pokemonka pisze:Krakowie, to możesz mnie spotkać tam :) BTW, czy to nie ty czasami współtworzyłaś to?
https://youtu.be/zBJVgkujnoI
Mogę się oczywiście mylić co do tego.

nie, nie miałam tym nic wspólnego, jestem z trójmiasta i jeżdżę tylko na trójmiejsckie i warszawskie meety.
Obrazek

Awatar użytkownika
kociara81
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: kociara81 » 11 paź 2016, 11:26

Oh nice, dobrze widzieć tu świeżą krew. A i lepiej nie łam tutejszych regulaminów. Zwłaszcza ten dodawania własnych prac. Ten najczęściej olewają świeżaki.

Więc śmiało rozgość się i mam nadzieję że zostaniesz tu na dłużej.

Poniaki, hehe też je lubię. Aż mi przypomniałeś że mam 1,5 sezonu do odrobienia. Sama mam przyjaciela co jest bronakiem i jest on strasznym Twilifagiem. Jeśli kojarzysz niejakiego Flyghtning'a, to jesteśmy w domu.

Obórka wideo i animacja. Ech sama to nie ogarniam. Ja raczej bardziej siedzę w programowaniu.

Awatar użytkownika
Night Shade
amator

Postautor: Night Shade » 11 paź 2016, 18:26

kociara81 pisze:Oh nice, dobrze widzieć tu świeżą krew. A i lepiej nie łam tutejszych regulaminów. Zwłaszcza ten dodawania własnych prac. Ten najczęściej olewają świeżaki.

Więc śmiało rozgość się i mam nadzieję że zostaniesz tu na dłużej.

Poniaki, hehe też je lubię. Aż mi przypomniałeś że mam 1,5 sezonu do odrobienia. Sama mam przyjaciela co jest bronakiem i jest on strasznym Twilifagiem. Jeśli kojarzysz niejakiego Flyghtning'a, to jesteśmy w domu.

Obórka wideo i animacja. Ech sama to nie ogarniam. Ja raczej bardziej siedzę w programowaniu.

Postaram się nie łamać. A z Flightningiem, mam chyba zdjęcie z jednego z Krakowskich Ponymeetów. Mam tez jego autograf. Świetny muzyk tak BTW :)

Och, z co do sezonów, to jesteś bardziej na bieżąco, niż ja :d Ja z 5 sezonu widziałem bodajże 5 epizodów, a z szóstego, 3... Nie oglądam na razie. Ale muszę nadrobić :)

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 12 paź 2016, 11:58

cześć
Zazdroszczę bycia lektorem-amatorem :)
Lubię Digimony.
Wyobraź sbie, że w tym miejscu jest najfajniejsza sygnaturka świata. Ok, wyobraziłeś sobie? Super. A teraz powiedz, kto ma najfajniejszą sygnaturkę świata.

Awatar użytkownika
kociara81
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: kociara81 » 13 paź 2016, 15:39

Nie zaprzeczę że ma talent jak i się zna Fly na rzeczy. I mimo że czasem sprawia wrażenie takiego niedostępnego to naprawdę sympatyczny i fajny z jego gość. Nie zapomnij następnym razem postawić mu browar, ucieszy się mocno z tego faktu :).

Heh czyli nie ja jedyna jestem mocno do tyłu. Ale już od Fly'a słyszałam że w nowych seriach zajefajne rzeczy są (podejrzewam ze dużo związanych z jego ukochaną :D). Tylko skombinować popcorn, dorwać sezon na dysk no i jazda z maratonem :D.

Wróć do „Przywitaj się”