Bry

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Galena
amator
Kontaktowanie:

Bry

Postautor: Galena » 26 cze 2010, 10:19

No to się witam.

Fanfiki zawsze lubiłam, a przeważnie cierpię na niedostatek polskich fanfików wysokiej jakości, bo mam tendencje do lubienia niecodziennych rzeczy. Lub takich o nieco innym potencjalnym odbiorcy niż ja.
Siedzę więc w Stargate (głównie Atlantis, jakoś tak...), Storm Hawks, zdarzyło mi się dłuugo kisić w fandomie Dragon Booster. A i W.I.T.C.H też lubię bardzo.
Dawno, dawno temu było również Dragonlance (i sporo fanfików do anime, do których od kilku lat się nie przyznaję :-P ).
Zdarzyło mi się też wepchnął łapy w Kuroshitsuji.
I Chrono Trigger, ach! Chrono Trigger! Najlepsza gra wszechczasów, niech fani Fajnalek mówią sobie co chcą, CT i tak lepsze. :mrgreen:

Ym, tak, wyliczam właśnie wszystko, do czego zdarzyło mi się coś napisać.
O i Neuroshima... zapominam o najbardziej oczywistych rzeczach.
craiis.org.pl , bo nie tylko fanfikiem człowiek żyje.

The world is full of tragedies
So how can it be wrong?
Singing death death death death
Devil devil evil evil songs

Awatar użytkownika
Natka
pomocnik

Postautor: Natka » 26 cze 2010, 11:55

Hello.
Star Gate znam, ale SG Atlantis już niestety nie oglądałam (to jest to z nową "załogą", tak?), Storm Hawks... Jedna z "bajek mojej siostry", którą się da oglądać (nie, to nie jest jechanie po serii, to jest stwierdzenie, że nawet fajne, ale bym się do tego normalnie w życiu nie przyznała) W.I.T.C.H... Moja siostra woli Winx, ku mojemu niezadowoleniu (dzieci jednak kochają Mary Sue i zjawiska towarzyszące), poza tym za rzadko w domu bywam, więc wiem tylko, że tam jakiś wisior jest i cztery wiedźmy "przypisane" do żywiołów. Dragonalance... Tylko Biały Smok mi wpadł w łapki. Kuroshitsuji oglądał mój brat, więc wiem, jak się kończy (nie, nie zaspoilował, po prostu zdarzało mi się wejść do pokoju, usiąść przy im i oglądać, ale nie, żebym wszystkie odcinki widziała. Zraziło mnie nieco przemieszanie komedii z... poważniejszymi tematami. Co sama często robię. Potworna jestem)
OC-holic

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 26 cze 2010, 12:12

Uwielbiam Stargate ale akurat fików do tego nie piszę. A oglądasz może SGU? Początek był kiepski, ale ostatnio bardzo się poprawiło i chętnie o tym z kimś pogadam.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 26 cze 2010, 12:40

Witam!

W.I.T.C.H. :3 Kupowałam komiks przez dłuższy czas (i wcale nie byłam wtedy taka mała) i co jakiś czas żałuję, że przestałam. I że wyrzuciłam te numery, które miałam. Ale bajka była kiepska moim zdaniem, komiks lepszy :D Dzięki niemu zaczęłam interesować się mangą.

A oprócz tego z rzeczy, które wymieniłaś, znam tylko Kuroshitsuji i jest to jedno z moich ulubionych anime.

Mam nadzieję, że się tu zadomowisz. Zapraszam do wrzucania fików i komentowania cudzych prac ^^
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Galena
amator
Kontaktowanie:

Postautor: Galena » 26 cze 2010, 13:26

- W.I.T.C.H - komiks w rękach miałam raz w życiu - ale jakby w empiku wydanie książeczkowe nie było tak totalnie zeszmacone, to zaczęłabym kupować.
Mimo że na sieci są dobre skanlacje. A dobre to niestety było tylko do części o Ludmoore, potem urok wziął i dał drapaka razem z większością postaci pobocznych

- Stargate - Atlantis to ta "niebieska" część, gdzie jednym z głównych bohaterów jest McKay (ten wredny świntuch z 48 hours ze zwykłęgo SG-1). Kupiło mnie całkowicie wynurzeniem się miasta, ta scena powalała. A potem pojawił się "Todd".
SGU oglądałam pierwsze 10 epizodów... trochę za bardzo lecą w stronę Battlestar:Galactica, ale to nadal może być coś...
Ja ogólnie Stargate oglądam mocno nie po kolei, bo zaczęłam od Atlantis, potem SGU, a SG-1 nadrabiam dopiero teraz. To mi nie przeszkadza w pisaniu fanfika, ale to ja. Gogiel mnie nie boli, a spoilery lubiłam zawsze.

Do Kuroshitsuji zdarzyło mi się popełnić fanfika, ale głównym założeniem było sprawdzenie, czy umiem napisać jaojca. Dotarłam do tej sceny, napisałam, zapisałam i nie mogę się zmusić do kontynuowania, bo fabuła dopiero mi się tam zaczęła... :roll:

Co do publikowania fanfików - najpierw, to ja poszukam jelenia, który będzie chętny przejrzeć coś tam pod kątem przecinków, bo te mnożą się u mnie jak opętane.

Do Storm Hawks też popełniło mi się coś długiego i też nie dokończyłam X_X
Mam zły zwyczaj entuzjastycznego skakania między różnymi fandomami, muszę poczekać na następną falę obsesji na punkcie danej serii, żeby kontynuować pisanie. :-P

A za powitanie dziękuję ślicznie :mrgreen:
craiis.org.pl , bo nie tylko fanfikiem człowiek żyje.

The world is full of tragedies

So how can it be wrong?

Singing death death death death

Devil devil evil evil songs

Wróć do „Przywitaj się”