Dober dan!, skoro się wszyscy tak obcojęzycznie witają

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Daphne
amator

Dober dan!, skoro się wszyscy tak obcojęzycznie witają

Postautor: Daphne » 04 lip 2010, 20:02

Żeby nie było, że jestem gołosłowna, Mir!
Bo to wszystko dlatego, że dostałam cynk o istnieniu tego forum od userki Miryoku *machamy, jak w Familiadzie* i obiecałam, że się zarejestruję.

Nick jaki jest, każdy widzi. Jeżeli komuś się kojarzy ze Scooby Doo, to źle mu się kojarzy. Lat jeszcze dwadzieścia, ale w następną rocznicę najazdu ZSRR na Polskę puknie mi oczko. Pomimo posunięcia w latach i faktu, że jednym z moich ulubionych przedmiotów akademickich jest język staro-cerkiewno-słowiański, w wolnych chwilach oglądam anime, a obok półki z literaturą rosyjską mam półkę z "Naruto".

Z zasady nie używam emotikon, płodzę długie, wyczerpujące posty, a jeżeli pisząc fika pomylisz "bynajmniej" z "przynajmniej" na pewno Ci o tym powiem, więc jestem sztywna, jak... okey, sposób w jaki chciałam zakończyć to zdanie klasyfikuje się pod bana. Jeżeli ktoś już mnie nienawidzi, proszę krzyczeć na Miryoku, to ona podała mi linka do forum ^^''

Nie tyle piszę, co pisuję fiki, kiedy akurat mam czas. Pisałabym więcej, gdybym miała talent. So many ideas, so little time...
Czytam w ilościach niepojmowalnych dla niektórych ludzi, scrobblując w tym samym czasie na last.fm. Jeżeli akurat nie siedzę na laście, oglądam anime, filmy, albo chodzę na długie spacery i robię światu zdjęcia telefonem komórkowym. Nie dodasz mnie natomiast do znajomych na naszej-klasie ani facebooku, więc nie, nie zagram z Tobą w farmville.

Żadna siła nie zmusi mnie, żebym pojechała na konwent przebrana za gothic Lolitę, ale uwielbiam zloty, które nie wymagają ode mnie zakładania sukienek na kołach.
Należę do tej grupy fanów anime, którzy za szczytowe, no dobra: jedno ze szczytowych osiągnięć uważają dwa ostatnie odcinki "Neon Genesis Evangelion", więc gdyby nie fakt, że namiętnie oglądam "Naruto" i słucham Ayumi Hamasaki byłabym snobem roku.

I uwielbiam, ale to NAPRAWDĘ uwielbiam FMA :>

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 04 lip 2010, 20:25

Witaj, snobie roku. Wyczerpujące posty i brak emotek nikomu jeszcze nie zaszkodził;)
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 04 lip 2010, 20:31

Daphneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :3

<rzuca się na Daphne i przytula>

Ok, ekhem, uspokój się, Mir, nie wolno napastować ludzi.

Witam Cię bardzo gorąco i mam nadzieję, że Ci się tu spodoba :D
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Natka
pomocnik

Postautor: Natka » 05 lip 2010, 18:42

A które FMA?
Witam na forum. Masz u mnie punkty za podanie pełnej listy tytułów, które widziałaś.
OC-holic

Awatar użytkownika
Daphne
amator

Postautor: Daphne » 05 lip 2010, 21:19

Natka pisze:A które FMA?

Każde! Absolutnie każdą wersję z mangową i połową fanfików włącznie. Chociaż nie ukrywam, że zaczęłam od starego anime, więc mam do tego największy sentyment.

Wróć do „Przywitaj się”