Pytalska pyta, czy może się przywitać

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Pytalska
amator
Kontaktowanie:

Pytalska pyta, czy może się przywitać

Postautor: Pytalska » 28 lip 2010, 16:46

Witam wszystkich moli książkowych, młodych pisarzy, otaku, pochłaniaczy filmów i seriali a także tych, których nie wymieniłam.
Swoją przygodę z gatunkiem "Fanfiction" zaczęłam niedawno, jednak pracuję nad paroma pomysłami i sądzę, że wiele z nich już niedługo znajdzie się na tym forum. Jak na razie umieszczę jeden tekst, mam nadzieję na konstruktywne, szczere, ale nie chamskie komentarze (to chyba marzenie każdego artysty...).
Mam 16 lat, zamieszkuję małe miasteczko koło Łodzi. Zwę się Joanną ale, gdybym mogła, wzięłabym sobie imię "Klara" bądź "Angelika". Moi rodzice mają nieco inne poczucie piękna, niż ja.
Nie wiem, co by tutaj jeszcze o sobie napisać - w końcu nie wiem, co Was w człowieku interesuje. Acha, od września będę uczennicą liceum plastycznego (jak ja kocham się tym chwalić, wybaczcie... ale naprawdę się cieszę xD ). jestem kreatywna, leniwa, nieśmiała, szczera.

Awatar użytkownika
Natka
pomocnik

Postautor: Natka » 28 lip 2010, 19:55

Witaj i miłego tworzenia.
Btw, ja tam wolę Joannę od Klary czy Angeliki ;)
OC-holic

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 28 lip 2010, 20:43

Witam :)

Może napiszesz, co lubisz czytać/oglądać? Jakieś ulubione fandomy?

Gratuluję dostania się do liceum plastycznego ^^ Jakby co, lubimy tu fanarty do fików :D

Btw, ja tam wolę Joannę od Klary czy Angeliki ;)
Podpisuję się obiema łapkami, Joanna to bardzo ładne imię (Ha! Mam tak na trzecie, od Joanny d'Arc), a jakoś zawsze wkurzała mnie idiotyczna moda na nadawanie dzieciom obco brzmiących imion.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Natka
pomocnik

Postautor: Natka » 30 lip 2010, 14:14

Racja, racja, arty do fików wszyscy lubią. Osobiście, właściwie ogólnie lubię arty. Tak więc jeśli to nie jest jakiś sekret, to pochwal się pracami :)
OC-holic

Awatar użytkownika
Pytalska
amator
Kontaktowanie:

Postautor: Pytalska » 31 lip 2010, 12:40

Niestety, nie specjalizuję się w fanartach, wolę rysować coś całkowicie wymyślonego bądź z natury. Ale coś tam mam, mogę pokazać (narażając się na wyśmianie, no trudno, raz się żyje xD ).
Może napiszesz, co lubisz czytać/oglądać? Jakieś ulubione fandomy?

Nie mam jeszcze dobrze rozwiniętego gustu, mimo, że mam za sobą wiele książek. Jeżeli chodzi o autorów, lubię S. Kinga i Williama Whartona, bo to spod ich piór rodzą się najciekawsze, niezwykle naturalne postacie. I uwielbiam fantazję Kinga, bo nie jest szablonowa.
Fandomy? Najlepiej mi się "przerabia" historie z mang i anime. Książki też się czasem trafią.

Awatar użytkownika
Daphne
amator

Postautor: Daphne » 11 sie 2010, 19:55

Te, masz coś do imienia Joanna? Też mam takie w dowodzie :D
Baw się dobrze!

Wróć do „Przywitaj się”