[FF7] Wizyta

Tutaj wrzucamy fanfiki do gier wszelkiej maści.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

[FF7] Wizyta

Postautor: Vampircia » 20 sty 2010, 15:42

Przed chwilą publicznie przyznałam się do nie lubienia miniatur, a sama wrzucam kolejną. Cóż, po prostu staram się tu wrzucać głównie fiki, które mało kto zna, bo moje tasiemce to walają się po różnych portalach.

tytuł: "Wizyta"
fandom: Final Fantasy 7
kategoria: 13+
opis: Króciutki fik do ff7, w którym Cloud składa wizytę Vincentowi.
ostrzeżenia: brak, chyba że boicie się frywolnych aluzji.

Pomysł na tą historyjkę przyszedł mi, gdy przypomniała mi się pewna śmieszna reklama:P

Wizyta

Było już późno w nocy, ale Cloud jeszcze nie spał. Potrzebował obgadać parę spraw z Vincentem. Oczywiście zapowiedział się wcześniej, więc nie powinno być żadnego problemu.
Delikatnie zastukał do drzwi. Nikt nie odpowiedział, więc zastukał głośniej. Rezultat był jednak taki sam. W końcu wzruszył ramionami i otworzył je. W środku nie zastał nikogo, ale światło się paliło.
- Vincent, jesteś tu? - krzyknął, ale nie usłyszał odzewu.
Nie sprawdził jednak sypialni, więc postanowił to czym prędzej uczynić. Drzwi były uchylone, więc pchnął je delikatnie.
- O, tu jesteś. Chciałem tylko... - Cloud nagle urwał. Z tego co zdążył zauważyć Vincent siedział zwrócony do niego plecami, a jego dłoń wykonywała energiczne ruchy w dół i w górę, w okolicach jego...
- Co takiego? - odparł jak gdyby nigdy nic Valentine.
- Uhh, ja... - teraz Cloud był czerwony jak burak. Najbardziej dziwił go fakt, że Vincent zupełnie nie przejmuje się jego obecnością i dalej wykonuje podejrzane pociągnięcia. Nie widział dokładnie co tam Vince majstruje, ale łatwo było się domyślić. - Muszę już iść - rzekł nerwowo i wypadł z pokoju w popłochu.
- Dziwny człowiek - stwierdził Vincent i począł kontynuować swą czynność, którą okazało się polerowanie szmatką broni.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Jackie D. Flint
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Jackie D. Flint » 20 sty 2010, 16:56

Mtaa...
Jak zwykle ciekawe zakończenie XD
Naprawdę szkoda, że takie krótkie :3
Somehow I haven't given up on myself, and I live on.
If I laugh just once, it's worth crying however many times.

Obrazek

Jutsu
uczeń

Postautor: Jutsu » 20 sty 2010, 23:30

Patrzę ja sobie co dziś lekkiego przeczytać. Parzę a tu ff7. No to wbijam patrzę Vampi :shock:
Uradowany jak nie wiem zjeżdżam w dól i :shock: 2x xD

Co do ekhm treści. Interesujący jak zawsze pomysł, (ach te twoje aluzje) można przyłapać się na złych myślach. Za bardzo klimatu nie poczułem, ale to i tak zawsze miło.

Vampircia pisze:Oczywiście zapowiedział się wcześniej, więc nie powinno być żadnego problemu.

A co, jakby się nie zapowiedział to by były? ;-)

Awatar użytkownika
bassiunia
debiutant
Kontaktowanie:

Postautor: bassiunia » 21 sty 2010, 16:27

To bardziej przypomina miniaturkę miniaturki niż cokolwiek innego, co wisi na tym forum. ^^

Fajne. Zawsze lubiłam tą parkę. ^^ Aluzje... Ach te aluzje. xD Czy mówiłam już, że Jackie przyciągnęła mnie tu z forum YAOI? xD

Tylko więcej takich mini-opek. Może dzięki nim przekonam się do krótkich dzieł literackich.

Awatar użytkownika
Yuri
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Yuri » 21 sty 2010, 17:31

Oh, myślałam, że nie masz już tego testu po polsku, a więc jednak się znalazł xD Treść, choć bardzo skąpa jest bardzo fajna, miniaturki to nie zło, jeśli mają coś w sobie i są zaskakujące :)

Awatar użytkownika
Komimasa
debiutant
Kontaktowanie:

Postautor: Komimasa » 27 sty 2010, 13:01

Vincent używa pistoletów. Nie słyszałem by ktoś taką broń polerował, a już tym bardziej z góry na dół. Raczej na boki, więc dla mnie naciągane. Chyba, że to jakaś dłuższa broń tylko, że wtedy Cloud musiałby zauważyć otwór wylotu.
Piszę dla siebie, ale co szkodzi się tym podzielić.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 27 sty 2010, 13:11

Długiej broni też używa, wiem bo Raziel właśnie ciupie w FF7 ;-)
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Komimasa
debiutant
Kontaktowanie:

Postautor: Komimasa » 27 sty 2010, 13:26

Więc ruchy, więc sięgał by dużo wyżej wykonując te ruchy ręką niż przy masturbacji. Nawet, jeśli czyściłby tylko dolną część to i tak broń będzie zbyt długa by "coś nie wystawało". Pominę fakt, że przy masturbacji będzie inny zupełnie ruch ręką. W dodatku ruchy nie będą gwałtowne. Nawet, jeśli będzie szybko czyścił, to i tak kąt ręki jest inny. Nie kupuję tego:P
Piszę dla siebie, ale co szkodzi się tym podzielić.

Awatar użytkownika
AFter
amator
Kontaktowanie:

Postautor: AFter » 28 paź 2010, 17:54

Dobre! Poza tym, głupi Chmurek, powinien wiedzieć, że wampiry już nie mogą po przemianie tego robić.

Wróć do „Gry”