Marudzenie

Tutaj rozmawiamy na wszelkie tematy nie związane z fanfikami i opowiadaniami.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Re: Marudzenie

Postautor: Vampircia » 23 maja 2017, 23:18

To spytaj jeszcze raz.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 23 maja 2017, 23:20

O coś się sfochała. O cóż? Trudno powiedzieć. Najlepiej dopytać dokładnie. Jak nie będzie chciała dalej powiedzieć, przeczekać aż foch przejdzie.

Ale i tak jestem zazdrosna :< Jakieś przyjaciółki za moimi plecami, phi!
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 23 maja 2017, 23:34

Trzeba przeczekać. Dała mi do zrozumienia, że nie chce rozmawiać, trudno.
Przyjaciółka to przyjaciółka, a mi(r)łość życia to miłość życia. Wiesz, że jesteś jak tlen, woda i filmiki JET Crew - bez których nie można funkcjonować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 26 cze 2017, 18:33

Nie ma to jak zacząć wakacje, od spędzenia całego dnia w łóżku, przez problemy z żołądkiem. Chyba z żołądkiem, bo niemożność zjedzenia niczego poza sucharami (żeby nie wylądować nad toaletą) plus temperatura na to wskazuje. A już myślałam że po ostatnim pobycie w szpitalu (właśnie przez problemy jelitowe), jak grzecznie wywalę z jadłospisu wszystko czego mi nie wolno jeść, będę mieć spokój. A tu niespodzianka.
Pozytywną stroną tej całej sytuacji, jest to, że odzwyczaiłam się od słodyczy i co nieco ubyło mi na wadze, ale wolałabym, żeby miało to miejsce w bardziej sprzyjających okolicznościach.
Nagi wyszedłem z łona matki
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.
Niech będzie imię Pańskie błogosławione!

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 26 cze 2017, 19:32

Pozostaje skupić się na pozytywach i myśli, że kiedyś to minie.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 26 cze 2017, 19:49

Przytulam mocno, Preity :* Może to jakaś grypa żołądkowa?
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 26 cze 2017, 22:04

Chorowanie i to z początkiem wakacji to masakra. Współczuję. Szybkiego powrotu do zdrowia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 27 cze 2017, 10:02

Dzięki :) Wygląda na to, że to był tylko jednorazowy problem, bo dziś już czuję się dużo lepiej. Teraz pozostaje tylko pytanie co jeść, żeby taka akcja nie powtórzyła się znowu.
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 06 paź 2017, 14:49

Muszę z siebie wyrzucić wkurw na firmy kurierskie. Ostatnio sporo rzeczy zamawiałam przez internet i ani razu nie było sytuacji, w której paczka trafiłaby do mnie tak jak trzeba. Nigdy się wcześniej nie kontaktują i zawsze przychodzą wtedy, jak nie ma nikogo w domu, a u nas zazwyczaj ktoś jest w domu, bo pracujemy o różnych godzinach. Dzisiaj np. pojechałam do sklepu i akurat wtedy przyszedł kurier i zostawił paczkę u sąsiadki. Nawet do mnie nie zadzwonił, bo jakby zadzwonił, to bym mu powiedziała albo że zaraz będę, albo żeby zostawił u rodziców w bloku obok. Albo dzwonią dopiero jak już przyjdą pod mieszkanie i nikt nie otwiera, jak by się, kurde, nie dało wcześniej. Czy oni myślą, że ludzie to empece, którzy cały czas stoją w jednym miejscu, czekając, żeby dać questa?

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 06 paź 2017, 15:48

Albo awizo fruwa po ulicy (albo go nie ma), mimo iż zawsze były w domu co najmniej 2 osoby i kurier i tak twierdzi, że nikogo nie było. Oj kurierzy. Jak zamówienie nie jest delikatne albo duże, lepsze są paczkomaty. Paczkomat nie powie, że go nie było w domu i nie mógł odebrać paczki dla ciebie :P

Hien znów spał 14 godzin. Kur.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 06 paź 2018, 12:19

Jestem miszczem. Dzwonili z ARiMR wczoraj w sprawie wniosku suszowego, bo nic im się nie zgadza i czy mogłabym przyjechać to wyjaśnić. I tak w poniedziałek będę się tłumaczyć, a tym razem mam z czego. Jak zajrzałam do kopii rzeczonego wniosku, to stwierdziłam, że chyba przy jego wypełnianiu dostałam pomroczności jasnej, bo instrukcja jest napisana całkiem prosto i zrozumiale, a mi udało się ją zinterpretować w zupełnie odwrotny sposób. I przy okazji popełnić taką ilość błędów na centymetr kwadratowy papieru, że chyba wyrobiłam normę na najbliższe lata.
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 06 paź 2018, 12:28

Też czasem proste rzeczy interpretuję w zupełnie inny sposób.

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 09 paź 2018, 23:04

Bo to za długa historia ma marudzenie w SB, więc pomarudzę sobie tu.

Zawsze mi się wydawało, że odwala głównie młodym i temu nie ma co się dziwić, jak się młode ludzie żrą o głupoty, ale ostatnio fejsowe grupy uświadomiły mnie, że byłam w wielkim błędzie.

Otóż jestem w dwóch grupach poświęconych amigurumi (szydełkowe zabawki). Jedna ma regulamin na pół strony, zamykający się w kilku punktach i najbardziej pilnowane jest tylko by nie rozpowszechniać płatnych wzorów, poza tym można pisać o wszystkim byle by miało związek z szydełkowaniem i nie odbiegało za bardzo od głównego tematu. I czasami między postami "na temat" pojawiają się głupotki typu "zobaczcie co kupiłam".

Druga grupa ma regulamin tak rozbudowany i szczegółowy jak kodeks karny z 16 postami do zadań specjalnych (np. linki do schematów, plotki, chwalenie się zakupami, itd.) a każdy post nieregulaminowy jest wywalany. No i na tej grupie od dwóch dni jest drama z powodu skasowania jednego z postów. I żrą się ludzie w wieku 40+ (jak nie 50+) zupełnie jak banda dzieciaków z piaskownicy. A ja sobie czytam te dyskusje, bo komedia z tego jest przednia.
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 11 paź 2019, 22:17

Dawno mnie tu nie było, bo marudziłam głównie na SB, ale tym razem to za dużo, na tamtejsze ograniczone możliwości. A mam niezłą jazdę ze zdrowiem. W sensie w mojej głowie, bo w rzeczywistości nie jest źle. Wyniki mam o niebo lepsze niż w dniu kiedy mnie ze szpitala wypuszczono, a rany po laparoskopii ładnie się goją. Poza jedną, która dziś oglądał chirurg i stwierdził, że nie jest źle, tylko przemywać środkiem dezynfekującym, nosić opatrunek i za dwa tygodnie (wtedy kończy mi się zwolnienie) ponownie do kontroli. Ale w mojej głowie kwitnie w najlepsze wizja wiecznie niegojącej się rany, podsycana kolejnymi diagnozami doktora Google.
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 12 paź 2019, 10:29

Ojej, doskonale rozumiem to uczucie :-( Ja się ciągle zamartwiam zdrowiem i nawet nie wiesz, jakie filmy sobie czasem potrafię wkręcać. Wiem, że to oczywista oczywistość, ale jedyne, co mogę poradzić, to absolutne zaprzestanie diagnozowania się przez internet i zajęcie umysłu czymś innym. Zastanów się, co jeszcze zrobić z dyni.

Wróć do „Hydepark”