Sny

Tutaj rozmawiamy na wszelkie tematy nie związane z fanfikami i opowiadaniami.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Sny

Postautor: Vampircia » 15 sie 2019, 14:17

Wydawało mi się, że był taki temat, ale nie mogę go znaleźć, więc... trudno:P Macie czasem tak, że powtarza wam się jakiś motyw w śnie i zastanawiacie się, co to oznacza? Czy to jakiś ukryty lęk czy coś? Np. mnie się czasami śni, że mam jakieś zwierzątko i zapominam nakarmić to zwierzątko lub dać mu wody i potem się boję, że to zwierzątko zdechnie :shock: Nie ogarniam czy to znaczy cokolwiek.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Re: Sny

Postautor: Zwierz Hienisty » 01 wrz 2019, 15:32

Każdy sen, który wywołuje spore wrażenie, coś znaczy. Biorąc pod uwagę, jak ogromna część procesów myślowych jest nieświadoma, takie sny z reguły zwracają uwagę świadomości na coś. Lęki, kompleksy, tego typu sprawy.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Lisbeth77
amator

Postautor: Lisbeth77 » 10 lis 2019, 20:50

Mi bardzo często śnią się:
- pociągi: że śpieszę się na pociąg, jadę przez całe miasto (najczęściej zupełnie mi nieznane), a na samym końcu on odjeżdża; że zdążam na pociąg i nim jadę; że czekam na pociąg i to czekanie trwa wiele godzin;
- kawiarnie/piekarnie: bardzo często śni mi się, że kupuję ciasto na wynos, albo jestem z kimś w kawiarni i wybieram sobie, co by tutaj spałaszować;
- schody bez poręczy albo też bardzo wysokie budynki i szczyty gór, często śni mi się, że z nich spadam i nic mi nie jest;
- katastrofy, koniec świata, spadające bomby, wojna światowa;
- długie, szczegółowe sny, najczęściej odwołujące się do któregoś z fandomów. Moje najbardziej porąbane sny, które były wręcz jak scenariusz filmowy dotyczyły Władcy Pierścieni, X-Menów, Walking Dead, oczywiście osobno. Takie sny to akurat zawsze lubię:)

Mieliście kiedyś świadomy sen? Ja tylko raz i za bardzo się w nim podekscytowałam tym, że jest świadomy, przez co się od razu obudziłam.
“That’s the power of words: twenty-six letters can paint the whole universe.”
— Jay Kristoff, “Godsgrave

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 11 lis 2019, 11:03

Wiele razy miałam świadomy sen. Bardzo często tak się dzieje rano, jak umysł jest już wypoczęty i może poszaleć. A mieliście kiedyś paraliż senny? Bo mnie się wydaje, że miałam. I rozumiem już, czemu człowiek nieświadomy, może potem myśleć, że porwało go ufo albo spotkał ducha. Paraliż senny to dobre wytłumaczenie na wiele dziwnych rzeczy.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 11 lis 2019, 15:47

Też mam często świadome sny. Bardzo je lubię i wykorzystuję w niecnych celach :3 Paraliż senny mam co jakiś czas i nienawidzę tego uczucia, ale już radzę sobie lepiej z tym niż kiedyś, nie wpadam już w taką panikę i po prostu staram się wybudzić. Czasem tylko gorzej to znoszę i potrzebuję czasu, by się uspokoić. Za pierwszym razem to w ogóle myślałam, że już nigdy się nie obudzę.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 12 lis 2019, 20:10

Miałem koszmar senny (mi chyba tylko takie się śnią), ale ogólnie zastanawia mnie jak dziwnie był zbudowany - jakbym oglądał film fabularny z trzech powiązanych ze sobą historii. Jeszcze nie miałem chyba tak "sensownego" fabularnie snu. Potem miałem moment, w którym niby się obudziłem i krzyknąłem, ale to też mi się śniło.
Obrazek

Awatar użytkownika
MSM44
amator

Postautor: MSM44 » 15 lis 2019, 18:47

Ja rzadko pamiętam moje sny, najczęściej to urywki. Powiem jedno. Czasami śni mi się jakaś powalona akcja i czuje się dziwnie po przebudzeniu (nie powalona nie równa się waleniu jak w moim blogu)
Zapraszam na mojego bloga o tematyce hentai.
https://msmhentai.blogspot.com/

Zapraszam na mój fanpage.
https://www.facebook.com/MSM44-2813368278692801/

Wróć do „Hydepark”