Fanarty

Tutaj rozmawiamy na wszelkie tematy nie związane z fanfikami i opowiadaniami.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Re: Fanarty

Postautor: Miryoku » 02 sty 2020, 21:30

Co Ty gadasz w ogóle, przecież rysujesz genialnie! Na pewno nie gorzej ode mnie. I strasznie się cieszę, że kojarzysz Tsubasa Reservoir Chronicle. W zeszłym roku miałam szajbę na tym punkcie, zwłaszcza jeśli chodzi o relację Kurogane i Faia. Niestety nikogo z forum nie udało mi się w to wciągnąć. Na dA mam mało rysunków, większość jest stara, w ogóle mam wrażenie, że dA umiera i nie chce mi się tam niczego wrzucać, no ale proszę: https://www.deviantart.com/miryoku-mir/gallery i chyba jeszcze coś mam na tumblr, czego nie wrzucałam na dA https://miryoku-mir.tumblr.com/tagged/fanart
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Lisbeth77
uczeń

Postautor: Lisbeth77 » 02 sty 2020, 21:43

Dzięki... Może nie jest tak źle, ale jeszcze mi WIELE brakuje.
Miryoku pisze: W zeszłym roku miałam szajbę na tym punkcie, zwłaszcza jeśli chodzi o relację Kurogane i Faia.

No co Ty, nigdy bym nie powiedziała... :D
Przeglądając Twojego tumblra, tak właśnie stwierdziłam, że może warto by się w końcu wziąć za Tsubasę. Mam kilka tytułów anime/mang, które zawsze miałam obejrzeć/przeczytać, a wiecznie to odkładałam.

WOOOW GURL. To jest piękna galeria. Masz cudowny styl i taką pewną kreskę. "I, I follow, I follow you".

BTW dawno mnie nie było na deviantarcie, jak tu się wszystko pozmieniało xO
“That’s the power of words: twenty-six letters can paint the whole universe.”
— Jay Kristoff, “Godsgrave

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 02 sty 2020, 21:48

KONIECZNIE weź się za Tsubasę, tylko za mangę, bo anime jest bardzo słabe (pomijając OVA, te są genialne, no i muzyka jest w anime po prostu cudowna). I jeszcze xxxHolic polecam w międzyczasie, bo te dwie historie się fajnie przeplatają i super jest je czytać równolegle (a poza tym Doumeki i Watanuki to prawie tak fajna para jak Fai, choć niby nie są parą :< )
Hyuu~!

Wróć do „Hydepark”