Strażnicy Kryształowego Świata

Tutaj wrzucamy twórczość rysowaną.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Strażnicy Kryształowego Świata

Postautor: Skorpion » 08 sie 2014, 20:14

Tytuł: Strażnicy Kryształowego Świata: Odrodzenie Czarnego Graala
Gatunek: Komedia / Przygoda
Opis: O, matko... Jest jeden taki i ten jeden taki okrada takiego, którego nie powinien i się zaczyna.
Komiks powstał już kiedyś, potem został przerobiony na fik(nawet jest tutaj), a teraz został odnowiony za pomocą szatańskich mocy painta.
Status: Zakończone

01 I 02 I 03 I 04 I 05 I 06 I07 I 08 I

Jeśli ktoś woli wersję wideo.

Awatar użytkownika
kociara81
moderator

Postautor: kociara81 » 08 sie 2014, 21:17

Hmm zapowiada się ciekawy wstęp do historii. Ale hmm znam ten schemat aż za dobrze.

Jakiś drobny arogancki złodziejaszek (musi być to jakiś kieszonkowiec) trafia na dziwną sytuację podczas okradania i zostaje wybrany nagle do mega ważnej misji. Po tym zacznie rzucać więcej sucharów, po jakimś czasie pozna dużą wagę swej misji. Jeszcze dowalić laskę z straży/policji/innej służby porządkowej jako dziewczynę co łapała go w przestępstwach przez cały czas i zaczyna z nią romans. Nagle świat zaczyna nadmiernie opanowywać ten zły (który okazuję się bardzo niepozorna osobą) za pomocą potężnego artefaktu (bo uważa że władza tego świata jest be, ale bez ich świat działać dobrze nie może i zaczyna rozpadać. A sam będzie uważać że jego rządy będą lepsze od tymczasowych). Bohater się poświęca dla dobra świata. Jego dziewczyna rozpacza. Ci potężni władcy potem ożywiają bohatera. Złego bohatera można iście z stylu MLP:FiM wysłać na resocjalizację i przerobić na dobrego. A bohater dostaję najwyższe honory i zaczyna wspólne życie z swoją laską. Bohater rzuci znowu jakimś sucharem na koniec. Wszyscy żyli długo i szczęśliwie. No i mamy historię która została wymyślona kilka razy.

(za dużo skojarzeń z The Faerie's Ruin (taki komiks na neopets.com) jak to czytałam i jakimś cudem opowiedziałam Ci tego fabułę :P).

(chociaż i tak jest że każda napisana rzecz używa danego tropu, schematu. Nie uważam to za coś złego.)

No i zrobiłam nagle wszystkim mega spoiler bo przejrzałam schemat :P. No chyba że mnie zaskoczysz i wyskoczysz trochę poza schemat :D.

Wróć do „Komiksy”